• VV Borssele | Informatie

    Bestuur

     

    Functie

    Naam

    Email

    Mobiel

    Voorzitter

    Rinus de Visser

    rinus@vvborssele.nl

     

    06-27115872

    Secretaris

    Onno Wagenaar

    onno@vvborssele.nl

     

    06-18157093

    Penningmeester

    Cees de Jong

    cees@vvborssele.nl

     

    06-41125325

    Wedstrijdsecretaris

    Jasper van Houcke

    jasper@vvborssele.nl

     

    06-51604299

    Bestuurslid

    Andres de Visser

    andres@vvborssele.nl

     

    06-53324451

     

    Contactinfo

     

    Naam

    Adres

    Postcode/plaats

    Telefoon

    Email

    Correspondentieadres

    V.V. Borssele

    Middenlaan 4

    4902 PR Oosterhout

    06-18157093

    info@vvborssele.nl

    Accomodatie (geen post)

    Sportvelden Borssele

    Troyeweg 5

    4454 AD Borssele

    0113-352570

    kantine@vvborssele.nl

     

    Trainingen

     

    Dag

    Tijd

    Donderdag

    19.30-21.00 uur

     

    Girorekeningen

     

    Soort

    Rekeningnr

    t.n.v.

    IBAN

    BIC-(swift)code

    Contributie/Clubkas

    1726537

    Voetbalvereniging Borssele

    NL10 INGB 0001726537

    INGBNL2A

    Sponsoring

    5189314

    Voetbalvereniging Borssele

    NL33 INGB 0005189314

    INGBNL2A

    Kantine

    4377064

    Voetbalvereniging Borssele

    NL53 INGB 0004377064

    INGBNL2A

     

    Kamer van Koophandel

     

    Naam

    Vestigingsadres

    Vestigingsplaats

    KvK-nummer

    Soort inschrijving

    Voetbalvereniging Borssele

    Middenlaan 4

    4902 PR Oosterhout

    40309048

    Rechtspersoon

     

    Contributie

     

    Categorie

    Leeftijd

    Per maand

    Soort

    Spelend lid

    19-99 jaar

    10 euro

    Automatische incasso

    A-junioren

    17-18 jaar

    8 euro

    Automatische incasso

    B-junioren

    15-16 jaar

    8 euro

    Automatische incasso

    C-junioren

    13-14 jaar

    6 euro

    Automatische incasso

    D-pupillen

    11-12 jaar

    4 euro

    Automatische incasso

    E-pupillen

    9-10 jaar

    4 euro

    Automatische incasso

    F-pupillen

    7- 8 jaar

    4 euro

    Automatische incasso

    Mini-pupillen

    5- 6 jaar

    4 euro

    Automatische incasso

    Rustend lid

    n.v.t.

    2.50 euro

    Automatische incasso